Czarny Thermomix – edycja limitowana

czarny-thermomix-3

Marzec 2022 przyniósł nam nieoczekiwaną niespodziankę w postaci zmiany koloru urządzenia na Thermomix z białego na totalnie czarny. Który kolor sprawdził się bardziej w Twojej kuchni?

Tylko w marcu 2022 dostępna była na polskim rynku promocja, na którą wielu z Was czekało – Czarny Thermomix TM6. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji umów się na prezentację thermomix.

Uwaga! Czarny Thermomix powrócił do oferty! Tylko w kwietniu istnieje możliwość nabycia urządzenia Thermomix w kolorze czarnym w standardowej cenie, można również skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej – Thermomix Duet – zawierającej dwa urządzenia Thermomix w kolorach biały i czarny w specjalnej cenie 10900, co oznacza, że koszt jednego urządzenia jest prawie 1000 zł tańszy niż w zakupie solo.

Jeśli, jednym z argumentów, dla którego nie zdecydowałaś/eś się do tej pory na zakup urządzenia był właśnie biały kolor sprzętu, gdyż nie pasował designem do Twojej kuchni w marcu była wyjątkowa okazja by skompletować wszystkie sprzęty agd w kolorze czarnym.

Warto wspomnieć, że wszystkie parametry czarnego Thermomixa są tożsame z parametrami koloru białego.

Umów się na prezentację już dziś – 509 285 071

czarny-thermomix-4

Czy Thermomix w kolorze czarnym był droższy od koloru białego?

Pomimo, iż urządzenie było limitowane oraz ograniczone czasowe cena urządzenia pozostała bez zmian. Również wszystkie funkcje, parametry oraz akcesoria są identyczne jak w wersji białej. Oczywiście Czarny Thermomix ma również zapewniony dostęp dla platformy Cookidoo, dzięki której możemy gotować już prawie 5000 tys dań wyłącznie za pomocą jednego przycisku palca.

Proszę pamiętać, że robot Thermomix nabyć można jedynie podczas prezentacji urządzenia. Jak do tej pory występowała również i w marcu opcja płatności gotówką, przelewem, kartą kredytową czy rozłożenia płatności na raty.

Wyjątkowo w marcu istniała możliwość spłacania rat z tzw. prolongatą co oznacza, że płatność pierwszej raty za czarny Thermomix można było przesunąć nawet do czerwca. Oczywiście niezmiennie płatność mogła być podzielona na wpłatę własną oraz raty thermomix a ich wysokość dostosować można było do indywidualnych preferencji i możliwości.

Urządzenie Czarny Thermomix w marcu nie było dostępne od ręki. Był to towar limitowany, dostępny tylko i wyłącznie na zamówienie. TM6 w kolorze czarnym można było nabyć również w zestawach z białą stacją Thermomix Friend.

czarny-thermomix-5

Kiedy czarny Thermomix będzie ponownie dostępny w sprzedaży?

Co szczególnie ważne – w marcu nie było możliwości nabycia białego Thermomixa. Oferta zakupu czarnego Thermomixa dostępna była tylko i wyłącznie w marcu 2022, nie ma żadnych informacji dotyczących możliwości pojawienia się tego koloru w ofercie w najbliższej przyszłości.

Tak jak w ofercie standardowej istniała możliwość rozszerzenia i dokupienia do Czarnego Thermomixa Usługi Nieodpłatnej Naprawy, która przedłuża 2 letnią gwarancję o kolejne 3 lata.

A jeśli chcielibyście sprawdzić jak Thermomix wyglądałby na Waszym kuchennym blacie kliknij tu. Opcja zarówno dla koloru czarnego jak i białego.

Ciekawe czy w przyszłości doczekamy się tych urządzeń w jeszcze innych kolorach?

Umów się na prezentację już dziś – 509 285 071

Jeśli interesuje Cię praca przedstawiciela handlowego Vorwerk i chcesz dowiedzieć się jak zostać przedstawicielem Thermomix skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na pytania i umówię Cię na spotkanie informacyjne.

Komentarze

    • Anna
    • 21 września 2022
    Odpowiedz

    Kupiłam jakiś czas temu od Pani Iwony i jestem zachwycony. Kolor idealnie wkomponował się w moją kuchnię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *