Thermomix na raty

Thermomix raty? Sposobów finalizacji zakupu urządzenia Thermomix jest sporo – jedną z nich jest właśnie zakup na raty! To atrakcyjna opcja dla wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą wydać jednorazowo sporej kwoty. Dowiedz się więcej!

Thermomix raty? Czemu nie! Dzięki tej opcji każdy może pozwolić sobie na zakup urządzenia Thermomix. Parę razy w roku firma Vorwerk zaskakuje nas promocją, jaką są raty zero 0 %. Zdecydowanie warto dowiedzieć się więcej.

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane tel. 509 285 071 – Iwona.

Od 5 do 28 sierpnia 2022 trwa promocja ratalna – raty zero %. Najniższa rata już od 159,98 płatna w październiku! Zadzwoń po szczegóły.

Thermomix – sposoby finalizacji zakupu

Sposobów finalizacji zakupu urządzenia Thermomix jest sporo – można dokonać płatności gotówką, przelewem, kartą kredytową lub skorzystać z oferty ratalnej dwóch oferowanych przez Vorwerk banków: Credit Agricole lub Alior Bank. Oprocentowanie w obydwu bankach jest podobne i wynosi 0,7% w skali miesiąca. Dodatkowym ciekawym rozwiązaniem pozwalającym na dopasowanie wysokości rat do swoich możliwości jest dokonanie wpłaty na konto za część transakcji i rozłożenie pozostałej kwoty na raty.

Thermomix raty 0%

Parę razy w roku firma Vorwerk zaskakuje nas promocją jaką są raty zero 0%. Często klienci pytają mnie – kiedy te raty, kiedy można się ich spodziewać? Prawda jest jednak taka, że my, przedstawiciele, nigdy nie wiemy tego z wyprzedzeniem, nie mamy takich informacji. Raz na jakiś czas firma rzeczywiście wychodzi do klientów z tego rodzaju promocją, wówczas istnieje możliwość zakupu urządzenia w 10, 20 lub czasami 36 ratach 0%. Natomiast na codzień stale mamy możliwość oferowania rat w bardzo korzystnym oprocentowaniu 0,7% w skali miesiąca.

Raty Thermomix – czy każdy może sobie na nie pozwolić?

Czy każdego stać na ratę? Jeśli będzie używał Thermomix w kuchni na co dzień, to oczywiście, że tak. Najniższa rata może wynosić już 159 zł! Pierwsza płatność raty płacona jest dopiero miesiąc po zakupie urządzenia, już w ten jeden miesiąc jesteś w stanie zaoszczędzić na tę ratę w bardzo prosty sposób – gotując 🙂

Thermomix zero waste

Oszczędzanie z Thermomix dzięki zero waste

Gotowanie w urządzeniu Thermomix oraz korzystanie z platformy Cookidoo bardzo zmieniło moje podejście do: robienia zakupów, planowania posiłków oraz wykorzystywania w dużo większym stopniu tak zwanych resztek – gotując w Thermomixie, nie marnuję tyle żywności co kiedyś. A co za tym idzie – oszczędzam również pieniądze, przez co raty Thermomix nie są żadnym finansowym problemem.

Czy wiedzieliście, że Polska zajmuje niechlubne 5-te miejsce w Unii Europejskiej pod względem marnowania żywności? Wcześniej łudziłam się, że być może najwięcej żywności marnuje się na etapie produkcji czy w handlu. Nic bardziej mylnego – to gospodarstwa domowe mają aż 53% udziału w marnowaniu żywności w Polsce. Produkty najczęściej wyrzucane to oczywiście pieczywo, wędliny, owoce i warzywa.

A przecież jest mnóstwo prostych sposobów przetworzenia tych produktów. Pieczywo suszę w lnianim woreczku pokrojone na niewielkie kawałki, następnie przygotowuję z nich bułkę tartą. Stare, suche już kawałki ciasta lub  zakalec przerabiam na bajaderki lub, jak to mówią, marcepanki. Z wędlin lub mięsa z rosołu można przygotować pyszną pastę na chleb z thermomixa lub kotleciki (moja propozycja pasty). Z owoców i warzyw starzejących się z powodzeniem da się zrobić pyszne koktajle, smoothies, soki, sorbety i inne. Więcej świetnych przepisów #zerowaste znajdziecie w kolekcjach na cookidoo.

Statystyczna polska czteroosobowa rodzina wyrzuca tygodniowo produkty o wartości minimum 50 zł. Łatwo więc policzyć, że 50 zł x 4 daje nam kwotę 200 zł, która wystarczy do zapłaty najniższej kwoty raty za Thermomix. 

Może zwyczajnie więc nie warto czekać, aż być może w którymś miesiącu pojawią się raty 0%, gdy oszczędzanie można zacząć już dziś:)

Jeśli jednak chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o ratach zero procent napisz lub zadzwoń do mnie: 509 285 071Iwona

Komentarze

    • Marianna
    • 10 sierpnia 2022
    Odpowiedz

    Opcja zakupu na raty jest świetna, bo mało kogo stać na taki wydatek jednorazowo. Ja skorzystałam z takiej opcji i bardzo się cieszę, bo rata nie jest wysoka, a Thermomix ułatwił życie właściwie wszystkim domownikom, i używamy go niemal codziennie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.