Platforma Cookidoo – każdy może być mistrzem kuchni!

cookidoo przepisy
platforma cookidoo
platforma cookidoo na komputerze

Co to jest platforma Cookidoo? Otóż jest to platforma zwierająca mnóstwo ciekawych przepisów kulinarnych z całego świata, które można wykonać za pomocą Thermomixa. To źródło kulinarnych inspiracji i świetna pomoc w gotowaniu. Dowiedz się więcej.

Platforma Cookidoo ma wielu zwolenników. Nic w tym dziwnego – dzięki niej każdy może być mistrzem kuchni, nie posiadając żadnych szczególnych umiejętności. W Cookidoo znajduje się tysiące pysznych, sprawdzonych przepisów z wielu zakątków świata, których realizacja nie stanowi żadnego problemu, gdyż wszystko jest wyjaśnione krok po kroku. Jak uzyskać dostęp do Cookidoo, jak przedłużyć abonament Cookidoo? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź poniżej. 

cookidoo na telefonie
cookidoo na telefonie

Co to jest Cookidoo?

Cookidoo to jest specjalna platforma z różnymi przepisami, które można wykorzystać podczas przygotowywania posiłków w Thermomix. W polskim Cookidoo znajduje się ponad 4 000 przepisów, które przygotowali i przetestowali mistrzowie kuchni. Wszystko po to, aby móc zagwarantować, że wszystkie dania wykonane z dostępnych przepisów będą smakować przepysznie! Wielość przepisów dostępnych na platformie Cookidoo zapewnia ogromną dawkę inspiracji, dzięki czemu nie popadniemy w kulinarną nudę. Korzystanie z przepisów dostępnych w aplikacji Cookidoo jest bardzo proste, ponieważ aplikacja krok po kroku przeprowadza nas przez każdy punkt przepisu. 

Aplikacja Cookidoo umożliwia proste wyszukiwanie konkretnych przepisów z całego świata. Oprócz tego, poprzez zakładkę „Moje przepisy”, pozwala zapisać stworzone przez nas receptury. Na platformie Cookidoo bez problemu zaplanujesz także posiłki na cały tydzień oraz stworzysz listę zakupów. 

Gotowanie z aplikacją Cookidoo jest szybkie, proste i przyjemne. Dzięki niej można poszerzać swoje kulinarne horyzonty, próbując dań z całego świata. Mając do dyspozycji platformę Cookidoo, każde danie wychodzi smacznie – nie trzeba być mistrzem kuchni!

cookidoo przepisy
cookido przepisy

Jak uzyskać dostęp do Cookidoo?

Warto wiedzieć, że platforma Cookidoo jest dostępna w systemach iOS oraz Android. Dostęp do platformy Cookidoo można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej (https://cookidoo.pl/foundation/pl/membership) bądź aplikacji mobilnej firmy Vorwerk (TMApp). Aby móc korzystać z Cookidoo, należy się zarejestrować, podając poprawne i kompletne dane – jest to warunek konieczny. Po rejestracji otrzymuje się bezpłatny 30-dniowy abonament, w ramach którego ma się dostęp do całej platformy Cookidoo. Co szczególnie istotne z bezpłatnego miesięcznego abonamentu mogą korzystać osoby nie posiadające urządzenia Thermomix. 

Warto wiedzieć, że jeśli w tym samym czasie kupuje się również Thermomix, wówczas można uzyskać taki bezpłatny abonament dodatkowo na 6 miesięcy, co daje 7 miesięcy bezpłatnego korzystania z platformy Cookidoo.

Jak przedłużyć abonament Cookidoo?

Aby przedłużyć abonament Cookidoo, trzeba się zalogować na swoje konto cookidoo na stronie https://cookidoo.pl/foundation/pl/membership. Po zalogowaniu należy wybrać zakładkę „Abonament”, klikając następnie „Subskrybuj”. Po tym pojawi się informacja dotycząca zalet korzystania z Cookidoo oraz kwota, jaką trzeba zapłacić za rok korzystania z platformy. Jeśli jesteśmy zdecydowani na przedłużenie abonamentu, klikamy „Wybierz”. Po wpisaniu swoich danych klikamy „Kontynuuj” i wybieramy opcję płatności. Gotowe!

Zachęcam do kontaktu w razie pytań o platformę Cookidoo oraz ewentualne problemy związane z przedłużeniem abonamentu.

Warto wspomnieć, że istnieje możliwość otrzymania vouchera przedłużającego abonament cookidoo na pół roku. Voucher przyznawany jest jako prezent za polecenie mnie osobom zainteresowanym zakupem urządzenia Thermomix. Voucher jest jednym z wielu prezentów, które osoba polecająca może otrzymać. Oferta prezentów aktualizowana jest na bieżąco. 

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień