Platforma Cookidoo – każdy może być mistrzem kuchni!

cookidoo

Co to jest platforma Cookidoo? Otóż jest to platforma zwierająca mnóstwo ciekawych przepisów kulinarnych z całego świata, które można wykonać za pomocą Thermomixa. To źródło kulinarnych inspiracji i świetna pomoc w gotowaniu. Dowiedz się więcej.

cookidoo

Platforma Cookidoo ma wielu zwolenników. Nic w tym dziwnego – dzięki niej każdy może być mistrzem kuchni, nie posiadając żadnych szczególnych umiejętności. W Cookidoo znajduje się tysiące pysznych, sprawdzonych przepisów z wielu zakątków świata, których realizacja nie stanowi żadnego problemu, gdyż wszystko jest wyjaśnione krok po kroku. Jak uzyskać dostęp do Cookidoo, jak przedłużyć abonament Cookidoo? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź poniżej. 

cookidoo thermomix

Co to jest Cookidoo?

Cookidoo to jest specjalna platforma z różnymi przepisami, które można wykorzystać podczas przygotowywania posiłków w Thermomix. W polskim Cookidoo znajduje się ponad 4 600 przepisów, które przygotowali i przetestowali mistrzowie kuchni. Wszystko po to, aby móc zagwarantować, że wszystkie dania wykonane z dostępnych przepisów będą smakować przepysznie! Wielość przepisów dostępnych na platformie Cookidoo zapewnia ogromną dawkę inspiracji, dzięki czemu nie popadniemy w kulinarną nudę. Korzystanie z przepisów dostępnych w aplikacji Cookidoo jest bardzo proste, ponieważ aplikacja krok po kroku przeprowadza nas przez każdy punkt przepisu. 

Aplikacja Cookidoo umożliwia proste wyszukiwanie konkretnych przepisów z całego świata. Oprócz tego, poprzez zakładkę „Moje przepisy”, pozwala zapisać stworzone przez nas receptury. Na platformie Cookidoo bez problemu zaplanujesz także posiłki na cały tydzień oraz stworzysz listę zakupów. 

Gotowanie z aplikacją Cookidoo jest szybkie, proste i przyjemne. Dzięki niej można poszerzać swoje kulinarne horyzonty, próbując dań z całego świata. Mając do dyspozycji platformę Cookidoo, każde danie wychodzi smacznie – nie trzeba być mistrzem kuchni!

Jak uzyskać dostęp do Cookidoo?

Warto wiedzieć, że platforma Cookidoo jest dostępna w systemach iOS oraz Android. Dostęp do platformy Cookidoo można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej bądź aplikacji mobilnej firmy Vorwerk (TMApp). Aby móc korzystać z Cookidoo, należy się zarejestrować, podając poprawne i kompletne dane – jest to warunek konieczny. Po rejestracji otrzymuje się bezpłatny 30-dniowy abonament, w ramach którego ma się dostęp do całej platformy Cookidoo. Co szczególnie istotne z bezpłatnego miesięcznego abonamentu mogą korzystać osoby nie posiadające urządzenia Thermomix. 

Warto wiedzieć, że jeśli w tym samym czasie kupuje się również Thermomix, wówczas można uzyskać taki bezpłatny abonament dodatkowo na 6 miesięcy, co daje 7 miesięcy bezpłatnego korzystania z platformy Cookidoo. Wraz z zakupem robota Thermomix każdy nowy klient otrzymuje bezpłatny 6-cio miesięczny dostęp do przepisów z platformy Cookidoo. Często jednak zdarzają się promocje organizowane przez firmę, dzięki którym można otrzymać aż roczny bezpłatny dostęp do tejże aplikacji.

Jak przedłużyć abonament Cookidoo?

Aby przedłużyć abonament Cookidoo, wystarczy zalogować się na swoje konto Cookidoo w przeglądarce internetowej na ekranie komputera, telefonu komórkowego czy tabletu. Nie ma możliwości przedłużenia abonamentu poprzez aplikację na telefonie. Po zalogowaniu należy wybrać zakładkę „Abonament”, klikając następnie „Subskrybuj”. Po tych czynnościach pojawi się informacja dotycząca zalet korzystania z Cookidoo oraz kwota, jaką trzeba zapłacić za rok korzystania z platformy. Jeśli jesteśmy zdecydowani na przedłużenie abonamentu, klikamy „Wybierz”. Po wpisaniu swoich danych klikamy „Kontynuuj” i wybieramy opcję płatności. Gotowe!

Podsumowując przedłużenie abonamentu Cookidoo w kilku prostych krokach należy:

 1. Zalogować się do Cookidoo w przeglądarce (podając e-mail oraz hasło, którego użyliśmy przy rejestracji konta).
 2. W prawym górnym rogu, gdzie widoczna jest ikonka czapki kucharskiej, wybrać zakładkę profil użytkownika
 3. Kliknąć zakładkę „Abonament”
 4. Kliknąć zakładkę „Subskrybuj”
 5. Kliknąć opcję „Kontynuuj” (koszt rocznego dostępu do abonamentu to 199 zł a więc zaledwie 16.58 miesięcznie).
 6. Wypełnić swoje dane osobowe
 7. Wybrać sposób płatności – karta kredytowa (może to być dowolna karta bankomatowa) lub PayPal. Warto wspomnieć, że w przypadku płatności kartą podpinamy do systemu jej dane jednorazowo. Abonament wówczas co roku odnawiał nam się będzie automatycznie.

Zachęcam do kontaktu w razie pytań o platformę Cookidoo oraz ewentualne problemy związane z przedłużeniem abonamentu.

Warto wspomnieć, że istnieje możliwość otrzymania vouchera przedłużającego abonament cookidoo na pół roku. Voucher przyznawany jest jako prezent za polecenie mnie osobom zainteresowanym zakupem urządzenia Thermomix TM6. Voucher jest jednym z wielu prezentów, które osoba polecająca może otrzymać. Oferta prezentów aktualizowana jest na bieżąco. 

Aby wprowadzić voucher należy:

 1. Zalogować się do Cookidoo w przeglądarce (podając e-mail oraz hasło, którego użyliśmy przy rejestracji konta).
 2. W prawym górnym rogu, gdzie widoczna jest ikonka czapki kucharskiej, wybrać zakładkę profil użytkownika
 3. Kliknąć zakładkę „Vouchery”
 4. Wprowadzić kod otrzymanego vouchera
 5. Zaakceptować przyciskiem „Zrealizuj”

Jeśli chcesz otrzymać voucher przedłużający abonament za polecenie zadzwoń lub napisz do mnie 509-285-071.

Jeśli nie masz jeszcze swojego urządzenia Thermomix a zastanawia Cię jak sprawdziłby się w Twojej kuchni umów się na prezentację robota Thermomix.

Prezentacja nie zobowiązuje do zakupu – aby umówić się na prezentację na żywo lub online zadzwoń  509285071 lub napisz imroczek@emmes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *