Hej, mam na imię Iwona, od 5 lat jestem przedstawicielem Thermomix

przedstawiciel thermomix

Witam Cię na mojej stronie! Jestem Iwona i pochodzę ze Śląska. Już od ponad pięciu lat gotuję w urządzeniu Thermomix i, jako ambasador marki Vorwerk, zarażam ludzi swoją pasją do gotowania. Dojeżdżam do klientów ze śląska oraz do ościennych województw. Poniżej znajdziesz kilka szczegółów o mnie.

Moja przygoda z urządzeniem Thermomix zaczęła się pięć lat temu od modelu Thermomix TM5, dzięki któremu zyskałam nie tylko nowe doświadczenia kulinarne, ale i pracę która daje mi satysfakcję do dziś.

Obecnie gotuję na modelu Thermomix TM6 korzystając również z pomocy Thermomix Friend. Teraz już nie wyobrażam sobie gotowania w inny sposób niż z moimi pomocnikami. Od kiedy mam Thermomix gotuję szybciej, zdrowiej, różnorodniej, sezonowo, bardziej kreatywnie i bez poczucia znużenia czy braku pomysłów na obiad.

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić urządzenie Thermomix lub czy warto go mieć i czy aby na pewno sprawdzi się w Twojej kuchni zapoznaj się z moim krótkim artykułem na blogu. Z pewnością odpowie na Twoje pytania i wątpliwości.

Prezentacja Thermomix – zadzwoń 509 285 071

Pasjonuje mnie poznawanie nowych ludzi i pokazywanie jak można gotować łatwiej i szybciej, zdrowiej się odżywiać, nie marnować jedzenia. Lubię dzielić się tym, czego się nauczyłem o dobrych składnikach, szybkim i łatwym gotowaniu oraz korzyściach płynących z prawidłowego odżywania dla zdrowia i dobrego samopoczucia. W dużej mierze ułatwia mi te działania gotowanie w robocie Thermomix. Dlatego też zdecydowałam się na współpracę z firmą Vorwerk jako przedstawiciel handlowy.

Od półtorej roku cieszę się również z funkcji Lidera Zespołu. Tworzę i rozwijam swoją grupę przedstawicieli handlowych, otaczam ich opieką i zapewniam wsparcie, zwłaszcza w pierwszych krokach. Za nami już kilka wspaniałych osiągnięć, wyróżnień oraz nagród.

Co szczególnie istotne, nie musisz mieszkać na śląsku aby podjąć dzięki mnie współpracę z Vorwerk. Rekrutuję osoby na terenie całej Polski. Jak zostać przedstawicielem Thermomix? Wystarczy że skontaktujesz się ze mną, a ja wyślę Ci zaproszenie do współpracy, na podstawie którego kierownik/dyrektor Twojego regionu umówi się z Tobą na spotkanie informacyjne.

Moja rodzina również pokochała kulinarne podróże, które dzięki Thermomixowi możemy odbywać każdego dnia i jestem dumna, że wszyscy mają teraz szerszą wiedzę na temat dobrego jedzenia i zdrowej kuchni. Również moich dwóch synów i mąż, często gotują ze mną i bardzo lubimy tę formę wspólnie spędzanego czasu.

Zachęcam Cię do odwiedzenia mojej strony na Facebooku oraz Instagramie, a także do dołączenia do grupy na Facebooku – Kuchary z TM. Ja, moi klienci i sympatycy Thermomixa dzielimy się tam inspiracjami, poradami i wskazówkami dotyczącymi przygotowywania przepisów za pomocą urządzenia Thermomix.

Moja praca polega na prezentowaniu funkcji urządzenia Thermomix oraz platformy cookidoo w Waszych domach i wspólnym gotowaniu i degustowaniu potraw.

Na prezentację z Thermomixem jeżdżę po całym śląsku, małopolsce oraz województwie opolskim, łódzkim, mazowieckim oraz świętokrzyskim. Jeśli mieszkasz dalej, lub masz obiekcje co do kontaktu „na żywo”(związane z pandemią lub inne), zawsze możemy spotkać się online na tak zwanej Thermowizji.

Pamiętaj, że na prezentację przywożę z sobą nie tylko urządzenie Thermomix ale również składniki. Wspólnie wybieramy przed spotkaniem menu, biorąc pod uwagę Twoje preferencje kulinarne, diety czy alergie pokarmowe.

Komentarze

  • Monika
  • 22 października 2022
  Odpowiedz

  Dzie; dobry interesuje mnie praca jako przedstawiciel Jestem osobą z doświadczeniem. Pozdrawiam

   • Iwona
   • 23 października 2022
   Odpowiedz

   Bardzo Dziekuje za kontakt. Wysłałam Pani wiadomosc prywatna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *