Thermomix promocje

Promocje na Thermomix to świetna okazja na to aby zaoszczędzić. Dodatkowe nagrody za polecanie Thermomixów z katalogu prezentów, raty 0% czy zakup akcesoriów w atrakcyjnej cenie to tylko część promocji jakie stale organizuje producent Thermomix

Thermomixowe promocje to nieodłączny element działań firmy Vorverk. Wszystko dlatego, że producent Thermomixów docenia zaangażowanie stałych klientów oraz zainteresowanie nowych. Promocje na Thermomix pozwalają kupić urządzenie z atrakcyjnymi prezentami, zdobyć dodatkowe akcesoria czy wybrać prezent za skuteczne polecenia Thermomixa. Sprawdź jakie promocje Thermomix oferuje w tym miesiącu. Śledź bloga, gdy tylko pojawi się oferta rat 0% dowiesz się o tym jako pierwszy.

Promocja listopadowa 2023

Thermomix raty zero % – od kiedy?

Promocja trwa od 4-11 listopada 2023

Thermomix raty zero % – na ile rat?

Wyjątkowo, po raz pierwszy w historii mamy możliwość rozłożenia rat na 10, 20 i aż 22 raty 0%. Oprócz oprocentowania 0% można również skorzystać z oferty standardowej banków oprocentowanej 0,7% w skali miesiąca i skorzystać z opcji od 3-48 rat.

Thermomix raty zero % – wysokość raty?

Wysokość najniższej raty 0% rozpoczyna się już od 272.50 lub 166.90 w ratach 0.7%

Jeśli dokonasz wpłaty własnej wysokość raty możesz jeszcze lepiej dopasować do domowego budżetu.

Thermomix raty zero % – kiedy płatność?

Oferujemy raty w trzech instytucjach finansujących. W Alior Bank oraz Credit Agricole płatność pierwszej raty przypada na styczeń 2024, w Cofidis natomiast płatność pierwszej raty odroczona jest aż do lutego 2024!

Thermomix więc, może zostać Twoim pomocnikiem kuchennym od ręki i pomóc Ci, zarówno w codziennym gotowaniu, jak również w świątecznych przygotowaniach dań i potraw.

Thermomix raty zero % – co zawiera oferta?

Listopadowa promocja ratalna obejmuje zarówno sam Thermomix oczywiście z całym zestawem akcesoriów, jak również zestaw Thermomix oraz Thermomix Friend, a także usługę nieodpłatnej naprawy (która przedłuża gwarancję o 3 lata – łącznie 5). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji zakupu Thermomixa lub zestawu wraz z nakładką krojącą (cena nakładki wynosi wówczas 345 zł, zamiast standardowej ceny 499 zł).

Thermomix raty zero % – jak załatwić formalności?

Wystarczy umówić się ze mną na wspólne gotowanie, a po podjęciu decyzji o zakupie przygotować dowód osobisty oraz Nip pracodawcy – ja sprawdzę zdolność kredytową od ręki. Kredyt przyznawany jest na oświadczenie w kilka minut.

Zapraszam do wspólnego gotowania, zadzwoń by się umówić 509 285-071

Oferta promocyjna Thermomix lipiec 2023

W lipcu firma Vorwerk ogłosiła promocję wakacyjna Wov, dzięki której w ofercie w dalszym ciągu mamy do wyboru dwa kolory urządzenia Thermomix. Czarny szampański czy biały klasyczny? Który bardziej pasuje do Twojej kuchni?

Co wyróżnia ofertę lipcową?

 • dwa kolory Thermomixa do wyboru
 • duży upust na zakup całego zestawu Thermomix tm6 wraz z stacją Thermomix Friend (taniej aż o 581 zł. To naprawdę bardzo dobra oferta, gdyż samo naczynie miksujące kupowane osobno kosztuje 1065 zł.
 • kredyt z prolongatą, co oznacza, że decydując się na zakup ratalny w lipcu pierwszą ratę płacimy dopiero we wrześniu.
 • do każdego zakupu dodawana jest wyjątkowa jubileuszowa torba do transportu Thermomixa, tak ceniona właśnie w okresach wakacyjnych
 • katalog prezentów zawiera mnóstwo ciekawych akcesoriów dla osób polecających mnie swoim znajomym – https://heyzine.com/flip-book/c599b49b56.html

Zapraszam do wspólnego gotowania, zadzwoń by się umówić 509 285-071

Promocja Thermomix czerwiec 2023

Firma Vorwerk w tym roku obchodzi swoje 140 urodziny! Historia naszej firmy sięga roku 1883, kiedy to dwóch braci – Carl i Adolf Vorwerk rozpoczęli swoją działalność otwierając fabrykę dywanów w dolinie rzeki Wupper. Od 1929r firma rozpoczęła produkcję sprzętów gospodarstwa domowego.

thermomix-szampanski-1

W tym roku, z okazji jubileuszu, Vorwerk przygotował specjalną limitowaną wersję urządzenia Thermomix TM6 w kolorze czarnym, o diamentowej fakturze, z dodatkami w kolorze szampańskim! Thermomix w kolorze czarnym pojawił się już w naszej ofercie w macu 2022r. Design był wówczas gładki, lśniący. W modelu szampańskim, poza wyjątkową fakturą, detale mają odcień szampański – logo, pokrętło, uchwyt i elementy wentylacyjne.

thermomix-szampanski-2

Oferta czerwcowa jest wyjątkowa ponieważ:

 • mamy nowy szampański design Thermomixa TM6
 • kolory Thermomixów są dwa – standardowy biały lub czarny, szampański
 • istnieje możliwość zakupu Thermomixa wraz z identycznie pasującym do niego Thermomix Friendem – szampański zestaw
 • Thermomixy dostępne są od razu w dniu zakupu, nie ma już okresu oczekiwania na dostawę
 • do każdego zakupu, dla każdego klienta dodawana jest unikalna torba do transportu urządzenia, idealna na wakacje, czy inne wyjazdy
 • pierwsza rata kredytu jest odsunięta w czasie aż o dwa miesiące
 • gospodarze prezentacji mogą skorzystać z jubileuszowego konkursu, w którym do wygrania jest Thermomix szampański!
 • mamy bogatą ofertę w katalogu prezentów dla gospodarzy prezentacji – sprawdź co możesz otrzymać za polecenie mnie osobie zainteresowanej urządzeniem Thermomix – https://heyzine.com/flip-book/c599b49b56.html
 • czerwcowi klienci otrzymują voucher uprawniający do zakupu nakładki krojącej w promocyjnej cenie 165 zł

Już dziś umów się ze mną na wspólne gotowanie w urządzeniu Thermomix, możemy przygotować menu na grilla, lub inne wybrane przez Ciebie, zadzwoń 509 285-071

Promocja Thermomix Maj 2023

Co to jest za oferta! Tylko w maju możecie skorzystać z wyjątkowej oferty ratalnej 0% – 10 lub 20 rat z dodatkowym prezentem do zakupu jakim jest drugie naczynie miksujące o wartości 1065 zł!

Jak pracuję prawie 6 lat nie pamiętam takiej oferty!

A do czego przydać się może takie drugie naczynie? A no praktycznie do wszystkiego! Gdy jedno z naczyń jest akurat w zmywarce, lub gdy wyrasta w nim chleb, lub gdy przygotowaliście nadmiar zupy, którą wraz z naczyniem wstawiliście do lodówki na jutro, itd.

Vorwerk udziela rat poprzez Alior Bank, Credit Agricole oraz Cofidis (również dla klientów posiadających dochód zagraniczny).

Promocja Thermomix Listopad 2022

W dniach od 10-27 listopada firma Vorwerk zaplanowała dla nas promocję ratalną – 10, 15 i 20 rat zero %

10 rat 0 % = 574,50 zł
15 rat 0 % = 383 zł
20 rat 0 % = 287,25 zł

Vorwerk udziela rat poprzez Alior Bank, Credit Agricole oraz Cofidis (również dla klientów posiadających dochód zagraniczny).

Promocja dotyczy również zakupu całego zestawu tj. Thermomix TM6 oraz TM Friend.

Zgotuj sobie święta z Thermomix! To już prawdopodobnie ostatnia oferta tego typu przed świętami. Czas dostawy Thermomixów mocno skrócił Sie w ostatnim czasie. Mamy więc pewność, że Thermomix zostanie naszym świątecznym pomocnikiem kuchennym.

Promocja Thermomix październik 2022

W tym roku październik jest naprawdę wyjątkowym miesiącem. Przez cały miesiąc wszyscy nowi klienci otrzymują wyjątkowy prezent – osłonę noża miksującego, która posiada wiele różnorodnych zastosowań. Począwszy od obierania warzyw korzennych, typu buraki, ziemniaki, aż po pomoc przy wykorzystywaniu w funkcji sous-vide czy wolne gotowanie. Wartość prezentu to 129 zł.

Dodatkowo osoby, które decydują się w październiku na zakup całego zestawu urządzeń tj. Thermomix TM6 oraz Thermomix Friend otrzymają wyjątkową książeczkę zawierającą 30 unikalnych przepisów do wykorzystania przy gotowaniu ze stacją TM Friend.

Jak co roku, w październiku obchodzimy miesiąc świadomości profilaktyki raka piersi oraz podjęliśmy współpracę z Fundacją onkologiczna La vie La vie. Z tej okazji Vorwerk proponuje cyklicznie nowe, różowe kolekcje, a także różowe produkty dostępne do kupienia w sklepie Vorwerk. Warto wiedzieć, że 10% z wartości ich sprzedaży zostanie przekazany fundacji La vie La vie, która wspiera kobiety w procesie odzyskiwania kobiecości po rekonstrukcji piersi.

Promocja Thermomix wrzesień 2022

W dniach od 1 do 30 września 2022 każdy nowy klient wraz z zakupem urządzenia Thermomix otrzyma wyjątkową książkę „Jedz rozsądnie, dbaj o siebie„. To wyjątkowa pozycja, zawierajaca zarówno zbiór zdrowych przepisów, jak i garść inspiracji ułatwiających zrównoważone gotowanie. To aż 71 przepisów z ogólnodostępnych składników lub produktów które możesz wyhodować samodzielnie. Jeśli dotyczy Cię problem marnowania żywności w tej książce znajdziesz podpowiedzi jak wykorzystac z pozoru już nieużyteczne produkty.

Książka „Jedz rozsądnie, dbaj o siebie” to Twój praktyczny przewodnik po zdrowym stylu życia, nurcie zerowaste a także droga do doskonałego samopoczucia.

We wrześniu mile zaskoczene będą również osoby polecające i/lub gospodarze prezentacji. Za każde polecenie zakończone sprzedażą mogą w tym miesiącu otrzymać fantastyczny slajder – podstawkę umożliwiającą łatwe przesuwanie urządzenia Thermomix po blacie.

Podstawka wykonana jest z drewna dębowego. Zapewnia nie tylko łatwość przxesuwania urządzenia Thermomix ale również nowoczesny i elegancji wygląd.

Pamiętaj, że polecając mnie nie musisz być posiadaczem urządzenia Thermomix, nie musisz również być moim klientem. Poza slajderem katalog prezentów zawiera inne atrakcyjne pozycje. Spytaj o szczegóły.

Promocja Thermomix sierpień 2022 raty zero %

Z nieskrywaną przyjemnością ogłaszam rozpoczęcie najlepszej promocji na thermomix w roku!

W dniach od 5-28.08. 2022 możecie skorzystać z rat totalne zero %

Oferta dotyczy 10, 20, 30 oraz aż 36 rat 0%

✅ 10 rat 0% = 574,50zł

✅ 20 rat 0% = 287,25zł

✅ 30 rat 0% = 191,50zł

✅ 36 rat 0% = 159,58zł


Promocja raty zero Thermomix dotyczy: 
✅ Thermomix® TM6 

10 rat po 574,50

20 rat po 287,25

30 rat po 191,50

36 rat po 159,58


✅ Thermomix® TM6 wraz z UNN (Usługą Nieodpłatnej Naprawy) 

10 rat po 624,40

20 rat po 312,20

30 rat po 208,13

36 rat po 173,44


✅ zestaw: Thermomix® TM6 ze stacją Thermomix Friend® oraz naczyniem miksującym TM6 

10 rat po 746

20 rat po 373

30 rat po 248,67

36 rat po 207,22

✅ zestaw: Thermomix® TM6 ze stacją Thermomix Friend® oraz naczyniem miksującym TM6 i UNN (Usługa Nieodpłatnej Naprawy) 

10 rat po 795,90

20 rat po 397,95

30 rat po 265,30

36 rat po 221,08

Najniższa miesięczna wysokość nieoprocentowanej raty Thermomix to tylko 159,58 zł, pierwsza płatność dopiero za dwa miesiące tj. w październiku! Istnieje możliwość szybszej, bezkosztowej spłaty kredytu. Można również dokonać częściowej wpłaty własnej pozwalającej na dopasanie wysokości raty do możliwości domowego budżetu.

Cała procedura udzielenia kredytu odbywa się bardzo szybko, bez zbędnych formalności. Kredyt przyznawany jest na oświadczenie, co oznacza, że jedynym niezbędnym dokumentem do jego udzielenia jest dowód osobisty. Uwaga! Od niedawna istnieje możliwość udzielenia wniosku kredytowego nawet osobom zatrudnionym za granicą.

Kupując Thermomix jesteś w stanie bez trudu zaoszczędzić na ratę w najprostszy możliwy sposób – po prostu w nim gotując!

Podam kilka przykładów:

✅Kawa mrożona – koszt kubeczka kawy mrożonej dla jednej osoby w kawiarni to minimum 15 zł – w Thermomixie ta sama kawa kosztować będzie maksymalnie 2 zł! (Oszczędność 13 zł)

✅Sorbet truskawkowy – koszt jednej gałki w kawiarni to minimum 5 zł, koszt gałki wyprodukowanej w Thermomix to 0.80 groszy! (Oszczędność 4,20)

✅Pizza margherita – koszt zakupu w pizzerii – minimum 25 zł, koszt pizzy zrobionej w Thermomix to 12 zł! (Oszczędność 13 zł)

Przy założeniu, że obliczamy oszczędność tylko dla jednej osoby możemy przyjąć że (zwłaszcza w okresie letnim) na kawę mrożoną i sorbet skusimy się co drugi dzień a pizzę zjemy raz w tygodniu obliczyć możemy z łatwością oszczędności:

Kupne produkty:

kawa 15 zł x 15 dni =225 zł

sorbet 5 zł x 15 dni =75 zł

pizza 25 zł x 4 dni= 100zł

Razem 400 zł

Przygotowanie w Thermomix:

kawa 2zł x 15 dni =30 zł

sorbet 0,80 gr x 15 dni= 12 zł

pizza 12 zł x 4 dni =48 zł

Razem 90 zł

Prosto obliczyć różnicę – oszczędność w przeliczeniu na jedną osobę wynosi aż 310 zł! Pomnóżcie te kwoty przez liczbę osób w Waszych gospodarstwach domowych. Gwarantuję – będziecie zaskoczeni!

Jeżeli chcesz poznać możliwości oszczędzania na Twoich ulubionych daniach zaproś mnie do siebie na prezentację Thermomix. Pogotujemy razem. Pamiętaj, przywożę ze sobą Thermomix i składniki. Twoje zadanie to dobra zabawa i chęć gotowania i degustowania potraw.

To co? Kiedy się widzimy na prezentacji Thermomix u Ciebie?

Istnieje możliwość spotkania na żywo lub online na Thermowizji.

Dojeżdżam na terenie województw: śląskie, małopolskie, łódzkie, mazowieckie, opolskie, świętokrzyskie.

Prezentacja nie zobowiązuje do zakupu – aby umówić się na prezentację na żywo lub online zadzwoń  509285071 lub napisz  imroczek@emmes.pl

Za wszystkie polecenia zakończone sprzedażą oferuję prezent z katalogu prezentów.

Pamiętaj! Aby otrzymać prezent nie musisz być moim klientem. Nie musisz nawet posiadać urządzenia Thermomix – wybierzemy dla Ciebie najatrakcyjniejszy prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *