Dieta z Thermomixa 1500 kcal

Dieta z thermomixa. Chyba nawet nie zliczę już ile razy podchodziłam do tematu odchudzaniu, przechodziłam wszystkie możliwe dostępne na rynku modne diety. Była kopenhaska – 2 dni, poddałam się przy jedzeniu szpinaku bez jakichkolwiek przypraw czy czosnku:) Była dieta Dukana – około dwoch tygodni – strasznie dla mnie montonna i mało róznorodna. Były po drodze różne fuzje diet, w tym również takie do 1000 kcal! Na żadnej z nich jednak nigdy nie wytrzymywałam na tyle aby osiągnąć wymarzone efekty.

Gdy pojawił się, parę lat temu, w moim życiu Thermomix zapomniałam na chwilę wogóle o jakichkolwiek dietach – jedzenie z Thermomixa jest tak różnorodne a przepisów na platformie Cookidoo jest tyle że codzinnie można by gotować inne danie przez 10 lat:) (4095 przepisów na dzień 9-06-2021).

Jako, że korzystam z Thermomixa kilka razy dziennie nie wyobrażam sobie już przygotowywania dań dietetycznych w sposób tradycyjny.

Poporosiłam więc moją znajomą dietetyczkę o rozpisanie diety w oparciu o dania z Cookidoo i maksymalne odchudzenie i zbilansowanie ich, albo zaproponowanie dań, które z łatwością przygotuję w urządzeniu Thermomix.

To była świetna decyzja – jadłam nadal to co lubię, różnorodnie, kolorowo, sezonowo, nie czując głodu ani monotonii, a co najważniejsze w miesiąc straciłam 3 kg. Niestety na pewien czas dietę przerwałam, teraz ponownie wracam:)

Wklejam Wam poniżej jden z moich dni diety 1500 kcal – może kogoś zainspruje:)

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 udostępnień