O mnie – przedstawiciel Thermomix

O mnie – przedstawiciel Thermomix

Witam Cię na mojej stronie! Jestem Iwona i pochodzę ze Śląska. Od trzech i pół roku gotuję w urządzeniu Thermomix i, jako ambasador marki Vorwerk, zarażam ludzi swoją pasją do gotowania. Pasjonuje mnie poznawanie nowych ludzi i pokazywanie jak można gotować łatwiej i szybciej, zdrowiej się odżywiać, nie marnować jedzenia. Lubię dzielić się tym, czego się nauczyłem o dobrych składnikach, szybkim i łatwym gotowaniu oraz korzyściach płynących z prawidłowego odżywania dla zdrowia i dobrego samopoczucia. W dużej mierze ułatwia mi te działania gotowanie w urządzeniu Thermomix.

Moja rodzina również pokochała kulinarne podróże, które dzięki Thermomixowi możemy odbywać każdego dnia i jestem dumna, że wszyscy mają teraz szerszą wiedzę na temat dobrego jedzenia i zdrowej kuchni. Również moich dwóch synów i mąż, często gotują ze mną i bardzo lubimy tę formę wspólnie spędzanego czasu.

Zachęcam Cię do odwiedzenia mojej strony na Facebooku oraz Instagramie, a także do dołączenia do grupy na Facebooku – Kuchary z TM. Ja, moi klienci i sympatycy Thermomixa dzielimy się tam inspiracjami, poradami i wskazówkami dotyczącymi przygotowywania przepisów za pomocą urządzenia Thermomix.

Moja praca polega na prezentowaniu funkcji urządzenia Thermomix oraz platformy cookidoo w Waszych domach i wspólnym gotowaniu i degustowaniu potraw.

Na prezentację z Thermomixem jeżdżę po całym śląsku, małopolsce oraz województwie opolskim. Jeśli mieszkasz dalej, lub masz obiekcje co do kontaktu „na żywo”(związane z pandemią lub inne), zawsze możemy spotkać się online na tak zwanej Thermowizji.

Więcej informacji związanych z prezentacją urządzenia Thermomix oraz szczegółowsze informacje znajdziesz tutaj.

Aby umówić się na prezentację urządzenia Thermomix na żywo lub online zadzwoń – 509285071 lub napisz imroczek@emmes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *