Thermomix raty – czy warto?

thermomix raty

Thermomix raty zero procent – czy naprawdę warto aż tak na nie czekać?

Raty 0%Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane 😉 tel. 509 285071 – CAŁA POLSKA

Thermomix raty? Jak już pisałam sposobów finalizacji zakupu urządzenia Thermomix jest sporo – można dokonać płatności gotówką, przelewem, kartą kredytową lub skorzystać z oferty ratalnej dwóch oferowanych przez Vorwerk banków: Credit Agricole lub Alior Bank. Oprocentowanie w obydwu bankach jest podobne i wynosi 0,5% w skali miesiąca. Dodatkowym ciekawym rozwiązaniem pozwalającym na dopasowanie wysokości rat do swoich możliwości jest dokonanie wpłaty na konto za część transakcji i rozłożenie pozostałej kwoty na raty.

Parę razy w roku firma Vorwerk zaskakuje nas promocją jaką są raty zero 0 %. Często klienci pytają mnie – kiedy te raty, kiedy można się ich spodziewać? Prawda jest jednak taka, że my przedstawiciele nigdy nie wiemy tego z wyprzedzeniem, nie mamy takich informacji nigdy wcześniej. Raz na jakiś czas firma rzeczywiście wychodzi do klientów z tego rodzaju promocją, wówczas istnieje możliwość zakupu urządzenia w 10, 20 lub czasami 36 ratach 0%. Natomiast na codzień stale mamy możliwość oferowania rat w bardzo korzystnym oprocentowaniu 0,5% w skali miesiąca.

Czy więc każdego stać na ratę? – Jeśli będzie używał Thermomix w kuchni na codzień to oczywiście że tak. Najniższa rata może wynosić już 142 zł!

Pierwsza płatność raty płacona jest dopiero miesiąc po zakupie urządzenia, już w ten jeden miesiąc jesteś w stanie zaoszczędzić na tę ratę w bardzo prosty sposób – gotując:)

Thermomix zero waste

Oszczędzanie dzięki zero waste

Gotowanie w urządzeniu Thermomix oraz korzystanie z platformy Cookidoo bardzo zmieniło moje podejście do: robienia zakupów, planowania posiłków oraz wykorzystywania w dużo większym stopniu tak zwanych resztek – gotując w Thermomixie nie marnuję żywności tyle co kiedyś. A co za tym idzie oszczędzam również pieniądze.

Czy wiedzieliście że Polska zajmuje niechlubne 5 te miejsce w Unii Europejskiej pod względem marnowania żywności? Wcześniej łudziłam się, że być może najwięcej żywności marnuje się być może na etapie produkcji, czy w handlu. Nic bardziej mylnego – to gospodarstwa domowe mają aż 53% udziału w marnowaniu żywności w Polsce. Produkty najczęściej wyrzucane to oczywiście pieczywo, wędliny, owoce i warzywa.

A przecież jest mnóstwo prostych sposobów przetworzenia tych produktów. Pieczywo suszę w lnianim woreczku pokrojone na niewielkie kawałki następnie przygotowując z nich bułkę tartą. Stare, suche już kawałki ciasta lub wręcz zakalec przerabiam na bajaderki lub jak to mówią marcepanki. Z wędlin lub mięsa z rosołu można przygotować pyszną pastę na chleb lub kotleciki. Moja propozycja pasty. Z owoców i warzyw starzejących się – pyszne koktajle, smoothies, soki, sorbety i inne. Więcej świetnych przepisów #zerowaste znajdziecie w kolekcjach na cookidoo.

Statystyczna polska czteroosobowa rodzina wyrzuca tygodniowo produkty o wartości minimum 50 zł. Łatwo więc policzyć, że 50 zł x4 daje nam kwotę 200 zł, która wystarczy do zapłaty najniższej kwoty za ratę za Thermomix. Może więc nie warto czekać, aż być może w którymś miesiącu pojawią się raty zero procent gdy oszczędzanie można zacząć już dziś:)

Jeśli jednak chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o ratach zero procent zapisz się do newslettera lub napisz/zadzwoń do mnie – 509-285-071.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *